دیزاین طرح

درباره ی دیزاین طرح

ما که هستیم

دیزاین طرح از سال 91 به صورت حرفه ای کار خود را آغاز کرده و تا کنون توانسته جزو برترین گروه های طراحی و برنامه نویسی حال حاضر باشد

هدف دیزاین طرح

هدف ما این است که با دستیابی به صنعت آنلاین و دیجیتال مارکتینگ در ایران رونق بیشتری پیدا کند و از طریق طراحی طرح‌های موثر و کارآمد، کسب‌وکارهای آنلاین به رشد و پیشرفت بیشتری دست یابند. اعتقاد داریم که با تلاش و همکاری مشترک، می‌توانیم این فرآیند را تسهیل کرده و به بهبود وضعیت تجارت آنلاین در کشورمان کمک کنیم. این راه به همراهی و تعامل فعال همه‌ی افراد و شرکت‌های فعال در حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ و تجارت آنلاین امکان‌پذیر است. با همدیگر، می‌توانیم به اهداف بزرگتری دست یابیم و به رقابت جهانی در این حوزه بپردازیم.

گروه فنی مهندسی دیزاین طرح با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی وب سایت و دارای تیم متخصص Back-End و Front-End می‌باشد. این گروه توانایی طراحی و تحلیل سیستم‌ها را دارد و با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند PHP، Python، HTML، CSS، JavaScript، و Angular و با بهره‌گیری از تیم متخصص، اپلیکیشن‌های موبایل (اندروید و iOS) را نیز تولید می‌کند. این گروه همچنین در زمینه‌ی سئو و بهینه‌سازی سایت فعالیت دارد و با ارائه راه‌کارهای نو و با استفاده از بهترین متخصصان سئو، همکاری در زمینه‌های مختلف را ارائه می‌دهد. هدف اصلی این گروه، ایجاد تحول در کسب و کار شماست و با ارائه وب‌سایت‌هایی کارآمد، مشتریان را متقاعد می‌کند که شما در کسب و کار خود جدی هستید. این گروه با ارائه مشاوره‌های صادقانه و حرفه‌ای، تلاش می‌کند تا تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن به مشتریان نمایش دهد و به شما در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق کمک کند.

مدیر شرکت دیزاین طرح کیست؟